ankieta internetowa zadowolenie klientów diners club

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ankiecie badającej poziom zadowolenia Klientów z naszych usług oraz oferty. Wyniki posłużą nam do pracy nad poprawą jakości usług oraz do optymalizacji oferty i dostosowaniem jej do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne i anonimowe. Bardzo dziękujemy!

5. Jak ocenia Pani/Pan przydatność poniższych usług dodatkowych? 1 – przydatny, 2 – nieprzydatny, 3 – nie korzystam. Można zaznaczyć kilka opcji tymi samymi wartościami.

6. Która z poniższych usług dodatkowych Pani/Pana zdaniem znacznie wpłynęłaby na poprawę funkcjonalności karty? Proszę o ocenę od 1 do 3, gdzie 1 – ocena najniższa, 3 - najwyższa. Można zaznaczyć kilka opcji tymi samymi wartościami.

8. Jak ocenia Pani/Pan pracę Biura Obsługi Klienta? Proszę o ocenę od 1 do 3, gdzie 1 – ocena najniższa, 3 - najwyższa. Można zaznaczyć kilka opcji tymi samymi wartościami.

11. Które działy e-magazynu budzą Pańską / Pani największe zainteresowanie? Proszę o ocenę od 1 do 3, gdzie 1 – ocena najniższa, 3 - najwyższa. Można zaznaczyć kilka opcji tymi samymi wartościami.

Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Pozdrawiamy,
Zespół Diners Club Polska

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com