NEWS

Tych z Państwa, którzy czasem lubią wsłuchać się w szelest banknotów, zapraszamy do bankomatów obsługujących karty Diners Club – do końca marca 2019 r. prowizja za wypłatę gotówki to tylko 4%!

NEWS

Karty dodatkowe Diners Club to dodatkowe korzyści. Teraz dodatkowo są w promocji. Skorzystaj i ciesz się wszystkimi benefitami karty głównej bez opłat w pierwszym roku!*

*Pierwsza opłata roczna obniżona do 0 zł po dokonaniu pierwszej transakcji kartą zgodnie z Regulaminem.

NEWS

Ubezpieczenie podróży zagranicznej, 5% cashback od booking.com, Program Lojalnościowy DC – to tylko niektóre korzyści z karty Diners Club TRAVELER. Sprawdź i skorzystaj z atrakcyjnej promocji!

NEWS

Teraz oprocentowanie karty kredytowej Diners Club zostało obniżone do 6% w skali roku za wydatki dokonane do kwietnia 2019 r. Korzystaj z niższego oprocentowania i ciesz się zakupami!

NEWS

Podróżujesz i zbierasz mile Miles & More? Możesz ich mieć nawet 10 000 więcej! Kupuj punkty Diners Club i wymieniaj je na mile Miles & More. Wybierz jeden z 4 wariantów zakupu i zwiedzaj świat punkt po punkcie!

NEWS

Miło nam poinformować, że umożliwiliśmy Posiadaczom kart Diners Club dokonywanie transakcji w liniach lotniczych Ryanair. Teraz płacąc kartą Diners Club można kupić bilet do jednego ze 180 miejsc docelowych w 29 krajach. Życzymy Państwu przyjemnych płatności i podróży!

NEWS

Z przyjemnością informujemy, że dla zwiększenia Państwa wygody i satysfakcji z korzystania z kart Diners Club wdrożyliśmy ich akceptację w sieci sklepów Ikea oraz w popularnym sklepie internetowym AliExpress. Życzymy udanych zakupów!

Praktyczny poradnik dla firm

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać podróżami służbowymi.

Diners Club to międzynarodowa społeczność - sprawdź naszą listę ofert specjalnych - atrakcyjnych zniżek i promocji m.in. w hotelach i restauracjach.