NEWS

Podróżujesz i zbierasz mile Miles & More? Możesz ich mieć nawet 10 000 więcej! Kupuj punkty Diners Club i wymieniaj je na mile Miles & More. Wybierz jeden z 4 wariantów zakupu i zwiedzaj świat punkt po punkcie!

Do grona naszych partnerów dołączył Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Od teraz Klienci Banku BPS mogą zamówić karty ze wspólnym logo Diners Club i BPS. Zapraszamy!

NEWS

Ubezpieczenie podróży zagranicznej, 5% cashback od booking.com, Program Lojalnościowy DC – to tylko niektóre korzyści z karty Diners Club TRAVELER. Sprawdź i skorzystaj z atrakcyjnej promocji!

NEWS

Teraz oprocentowanie karty kredytowej Diners Club zostało obniżone do 6% w skali roku za wydatki dokonane do lipca 2019 r. Korzystaj z niższego oprocentowania i ciesz się zakupami!

NEWS

Miło nam poinformować, że umożliwiliśmy Posiadaczom kart Diners Club dokonywanie transakcji w liniach lotniczych Ryanair. Teraz płacąc kartą Diners Club można kupić bilet do jednego ze 180 miejsc docelowych w 29 krajach. Życzymy Państwu przyjemnych płatności i podróży!

NEWS

Z przyjemnością informujemy, że dla zwiększenia Państwa wygody i satysfakcji z korzystania z kart Diners Club wdrożyliśmy ich akceptację w sieci sklepów Ikea oraz w popularnym sklepie internetowym AliExpress. Życzymy udanych zakupów!

Praktyczny poradnik dla firm

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać podróżami służbowymi.

Diners Club to międzynarodowa społeczność - sprawdź naszą listę ofert specjalnych - atrakcyjnych zniżek i promocji m.in. w hotelach i restauracjach.