NEWS

 

Z przyjemnością informujemy, że dla zwiększenia Państwa wygody i satysfakcji z korzystania z kart Diners Club wdrożyliśmy ich akceptację w sieci sklepów Ikea oraz w popularnym sklepie internetowym AliExpress. Życzymy udanych zakupów!

Praktyczny poradnik dla firm

 

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać podróżami służbowymi.

ProtectBuy

 

Usługa, która pozwoli na jeszcze bezpieczniejsze używanie kart Diners Club w Internecie.

Punkty Diners Club dla Ciebie!

 

Podróżujesz i zbierasz mile Miles&More? Możesz ich mieć nawet 10 000 więcej! Kupuj punkty DinersClub i wymieniaj je na mile Miles&More. Wybierz jeden z 4 wariantów zakupu i zwiedzaj świat punkt po punkcie!

Pakiety medyczne

 

Dowiedz się, jak możesz skutecznie dbać o zdrowie swoje i swojej rodziny w specjalnej ofercie S7Health dla posiadaczy kart Diners Club.

Teraz w każdej chwili możesz skorzystać z opcji kredytowej w swojej karcie. Włączając Usługę POTRZEBUJESZ – KREDYTUJESZ zmieniasz kartę i spłacasz zadłużenie w dowolnym momencie, a wypłacając gotówkę wiesz, że oprocentowanie naliczy się dopiero od dnia wymaganej spłaty a nie od dnia transakcji.  

 więcej ...

Aplikacja mobilna Diners Club
  

 

Podróżować znaczy żyć. Z aplikacją mobilną Diners Club podróżujesz łatwiej.

Diners Club dba o zaspokojenie potrzeb klientów - jedną z najważniejszych jest poczucie bezpieczeństwa. Każda nasza karta jest wyposażona w bogaty pakiet ubezpieczeniowy.

W podróży warto się zrelaksować. Karta Diners Club umożliwia korzystanie ze stref na ponad 550 lotniskach na świecie - od Warszawy po Auckland.

Usługa ułatwiająca podróżowanie. Dzięki niej mogą Państwo korzystać z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa przed wejściem do strefy odlotów.

Diners Club to międzynarodowa społeczność - sprawdź naszą listę ofert specjalnych - atrakcyjnych zniżek i promocji m.in. w hotelach i restauracjach.