NEWS

Diners Club VIRTUAL CARD (DCVC) to wyjątkowy instrument płatniczy umożliwiający tworzenie dowolnej liczby zestawów wirtualnych danych do wykonywania transakcji w sieci. Przeznaczony dla firm jako wysoce bezpieczna, uniwersalna forma dokonywania płatności w sieci oraz doskonała alternatywa dla fizycznych kart płatniczych.

NEWS

Informujemy, iż w trosce o zapewnienie dalszego rozwoju działalności Diners Club Polska Sp. z o.o., Zarząd rozpoczął procedurę połączenia transgranicznego spółki z Diners Club CS, s.r.o, spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bratysławie, utworzoną i istniejącą zgodnie z prawem słowackim oraz należącą do tej samej grupy kapitałowej. W wyniku połączenia, Diners Club Polska Sp. z o.o. zostanie przejęta przez spółkę słowacką, która będzie kontynuowała na terenie Polski dotychczasową działalność za pośrednictwem oddziału, w tym przejmie prawa i obowiązki Diners Club Polska Sp. z o.o. wynikające z umów o karty Diners Club i innych kontraktów. Szczegóły połączenia zostały opisane w planie połączenia transgranicznego, który dostępny jest w zakładce "Do pobrania".

NEWS

We współpracy z IATA (Międzynarodowym Zrzeszeniem Przewoźników Powietrznych) wprowadzamy usługę Travel Service Account (TSA). Jest to pierwsze w Polsce rozwiązanie płatnicze zgodne z wytycznymi IATA w ramach rezolucji TIP (Transparency in Payment). Usługa oferowana jest bez żadnych opłat, a dodatkowo zapewnia inne korzyści m.in. odroczony termin płatności. Wierzymy, że TSA będzie narzędziem wspierającym branżę turystyczną, która cały czas dostosowuje się do nowej rzeczywistości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

NEWS

Teraz na portalach i w aplikacjach oferujących zakup biletów komunikacji miejskiej w 5 miastach można już zapłacić kartą Diners Club. To oznacza, że płacąc kartą pojedziemy autobusem i tramwajem w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Jaworznie.

NEWS

Podróżujesz i zbierasz mile Miles & More? Możesz ich mieć nawet 10 000 więcej! Kupuj punkty Diners Club i wymieniaj je na mile Miles & More. Wybierz jeden z 4 wariantów zakupu i zwiedzaj świat punkt po punkcie!

Do grona naszych partnerów dołączył Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Od teraz Klienci Banku BPS mogą zamówić karty ze wspólnym logo Diners Club i BPS. Zapraszamy!

NEWS

Miło nam poinformować, że umożliwiliśmy Posiadaczom kart Diners Club dokonywanie transakcji w liniach lotniczych Ryanair. Teraz płacąc kartą Diners Club można kupić bilet do jednego ze 180 miejsc docelowych w 29 krajach. Życzymy Państwu przyjemnych płatności i podróży!

NEWS

Z przyjemnością informujemy, że dla zwiększenia Państwa wygody i satysfakcji z korzystania z kart Diners Club wdrożyliśmy ich akceptację w sieci sklepów Ikea oraz w popularnym sklepie internetowym AliExpress. Życzymy udanych zakupów!