Travel Account to więcej niż karta – to specjalny rachunek do łatwego i wygodnego rozliczania podróży służbowych pracowników. Jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza przy większych płatnościach np. zakupie biletów lotniczych, wynajmie samochodów i rezerwacjach miejsc hotelowych.

Wypełnij wniosek elektroniczny

DCVC to wyjątkowy instrument płatniczy umożliwiający tworzenie dowolnej liczby zestawów wirtualnych danych do wykonywania transakcji w sieci.

Wypełnij wniosek elektroniczny

Z myślą o przedsiębiorcach Diners Club przygotował Program Kart Firmowych. To paleta unikalnych instrumentów i usług płatniczych, które odpowiadają potrzebom firm małych i średnich oraz korporacji. Mogą być używane łącznie lub rozdzielnie.

Korzyści wynikające z posiadania imiennych kart firmowych Diners Club to między innymi:

 

 • odroczony termin płatności nawet do 59 dni, a co za tym idzie niezależność od banku i aktualnego stanu środków na koncie,
 • usługa e-Konto – internetowy dostęp do konta karty, cykliczne raporty dotyczące sald poszczególnych pracowników, raporty stanu kart wydanych dla pracowników, poszczególnych kont itd,
 • ubezpieczenie podróży zagranicznej do sumy 500 000 PLN
 • możliwość zbierania mil w programie Miles & More i ich wymiana na bilety lotnicze.

Diners Club to karta inna niż wszystkie. Oferuje odroczony termin płatności do 59 dni oraz wyjątkowy pakiet usług dodatkowych, które sprawiają, że praca w Twojej firmie przebiega sprawnie, a pracownicy czują się wyjątkowo. Dodatkowe ubezpieczenie, większy komfort podróży, pewny dostęp do wypożyczalni samochodów na całym świecie - to tylko niektóre korzyści związane z posiadaniem naszej karty firmowej.

Wypełnij wniosek elektroniczny

Podróż samolotem jest szybka, a może być też przyjemna i komfortowa. Wyjazd służbowy z kartą Diners Club LOT pozwala uniknąć kolejek do odprawy, bo dzięki niej również z biletem klasy ekonomicznej pracownicy Twojej firmy odprawiają się w business class. To tylko jedna z wielu zalet, która czyni kartę Diners Club idealnym towarzyszem służbowej podróży.

Wypełnij wniosek elektroniczny

Diners Club PARTNER to wymierne korzyści ze współpracy. Pierwsza firmowa karta kredytowa Diners Club została stworzona z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy w ramach prowadzonej działalności akceptują płatności kartami Diners Club. Korzystne parametry tego produktu oraz pakiet usług opcjonalnych czynią go niezastąpionym narzędziem wspierającym efektywne zarządzanie kosztami w każdym przedsiębiorstwie.

Wypełnij wniosek elektroniczny

Karta Diners Club Premium Vintage została stworzona dla wszystkich, dla których miarą bogactwa są nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim doświadczenia i emocje. Jeśli podróż jest dla Ciebie celem samym w sobie, a nie środkiem do osiągnięcia celu, gdy od życia chcesz czegoś więcej – zapraszamy Cię do klubu Diners Club Premium Vintage.

Wypełnij wniosek elektroniczny

Niepersonalizowane karty firmowe Diners Club służą do regulowania kosztów zakupów wielokrotnych w skali całej firmy. W zależności od potrzeb danego przedsiębiorstwa pokrywają koszty:

 

 • podróży służbowych (bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów),
 • przejazdów płatnymi odcinkami dróg w systemie elektronicznego poboru opłat np. viaToll (firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne),
 • artykułów biurowych, abonamentów telefonicznych itp.

 

Używanie kart niepersonalizowanych Diners Club zapewnia firmie:

 

 • poprawę płynności finansowej dzięki odroczeniu płatności maksylalnie do 59 dni,
 • stała kontrolę nad wydatkami dzięki usłudze e-konto oraz systemowi raportów,
 • ubezpieczenia dla podróżujących za granicę pracowników,
 • wsparcie Account Managera.

Optymalizacja – to słowo, które najlepiej opisuje Diners Club Office Account. To dedykowana firmom karta, która usprawnia procesy związane bezpośrednio ze zlecaniem oraz monitorowaniem wydatków biurowych m.in. poprzez sprawne rozliczanie faktur. Pracownicy Twojej firmy zauważą różnicę momentalnie po jej wprowadzeniu.

Wypełnij wniosek elektroniczny

To optymalne rozwiązanie dla firm z taborem pojazdów ciężarowych, które podlegają obowiązkowi elektronicznego poboru myta np. w systemie viaToll (firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne itp.). Road Account  zapewnia odroczenia płatności do 59 dni, bez konieczności składania gwarancji lub innego zamrażania środków własnych firmy. Dodatkowo Diners Club oferuje wsparcie w procesie rejestracji pojazdów do systemu opłat w Polsce i w Czechach.

Wypełnij wniosek elektroniczny