Wypełnij wniosek elektroniczny

Karta DC PARTNER CORPO paypass

Karta firmowa Diners Club PARTNER to wymierne korzyści ze współpracy

 

Pierwsza firmowa karta kredytowa Diners Club została stworzona z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy w ramach prowadzonej działalności akceptują płatności kartami Diners Club.   

  • Opłata roczna 0 PLN. Współpraca się opłaca! Oferta skierowana do wszystkich tych, którzy akceptują płatności kartami Diners Club w ramach prowadzonej działalności. 
  • Niskie oprocentowanie kredytu w skali roku (bieżące oprocentowanie wskazane jest w Tabeli Opłat i Prowizji) i odroczony termin spłaty nawet do 59 dni. W razie potrzeby wystarczy spłacić kwotę minimalną 10% zadłużenia, by uzyskać kredytowanie na preferencyjnych warunkach.
  • Korzystne warunki wypłaty gotówki. Prowizja od transakcji gotówkowych/bankomatowych wynosi tylko 2,5%. Co więcej, odsetki naliczane są od daty wymaganej spłaty, nie zaś od daty transakcji, co jest rozwiązaniem unikalnym dla kart kredytowych.
  • E-Konto Firmowe. Internetowy dostęp do konta karty, dzięki któremu można kontrolować wydatki 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Usługa umożliwia pobieranie wyciągów, wyszukiwanie bieżących i archiwalnych operacji, porównanie wydatków z ostatnich 12 miesięcy i zestawienie ich w formie przyjaznych grafów i wykresów, a także ich analizę według branż.
  • Saloniki lotniskowe. Każdy Posiadacz karty ma zapewnione wejście do specjalnych stref komfortu i relaksu na wielu lotniskach świata. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem Zasady korzystania z saloników

  • Niezależność od banku. Karta Diners Club PARTNER umożliwia wykorzystanie pieniędzy do wysokości limitu kredytowego, określonego według indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych, niezależnie od stanu rachunku bankowego firmy.
  • Udogodnienia na lotniskach. Każdy Posiadacz karty ma możliwość odpłatnego skorzystania z saloników lotniskowych - specjalnych stref komfortu i relaksu na wielu lotniskach świata. Co więcej, za okazaniem karty mogą Państwo skorzystać z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa Fast Track przed wejściem do strefy odlotów na wybranych lotniskach.

Współpraca się opłaca! Dzięki karcie Diners Club Partner mogą Państwo cieszyć się unikatowym produktem, dzięki któremu prowadzenie biznesu stanie się proste. Zapraszamy do grona zadowolonych Klientów i Partnerów Diners Club.