AK468 bannery diners 1280x595 slajder

Karta firmowa Diners Club TRAVELER

Wypełnij wniosek elektroniczny Karta DC SILVER CORPO paypass

Karta firmowa Diners Club TRAVELER

Najlepszy produkt dla dynamicznych firm, podróżujących na własnych zasadach. Korzystając z karty Diners Club TRAVELER masz możliwość zbierania punktów w Programie Lojalnościowym i wymianę ich na mile, które potem możesz wykorzystać do zakupu biletów lotniczych czy do rezerwacji hotelowych.

  • Ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Karta Diners Club TRAVELER posiada w pakiecie kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 500.000 PLN. Dzięki temu nie musisz już szukać ubezpieczeń i ponosić dodatkowych kosztów. Ochroną poza Posiadaczem może być objęta rodzina z nim podróżująca lub do 3 współpracowników podczas podróży służbowej. 
  • Program Lojalnościowy DC. Posiadacze karty Diners Club TRAVELER zbierają Punkty DC, które następnie mogą wymienić na mile w Programie ClubMiles. Korzystając z Platformy Rezerwacyjnej ClubMiles każdy może kupować bilety lotnicze i rezerwować hotele i dodatkowo zwiększać stan swoich mil. Zebrane mile natomiast można wymieniać na kolejne bilety lub hotele. Szczegóły na  www.clubmiles.pl. 
    Regulamin Programu Lojalnościowego DC 
  • Wygodne rozliczenie. Twoja firma otrzymuje tylko jedno zestawienie miesięcznie za wszystkie operacje dokonane kartą w poprzednim miesiącu. Dzięki temu łatwo monitorujesz wydatki, a pracownicy są zmobilizowani do sprawnego rozliczania faktur. Wykonujesz tylko jedną płatność w miesiącu – do Diners Club.
  • Odroczony termin spłaty. Termin płatności w przypadku karty Diners Club jest odroczony aż do 59 dni. Oznacza to poprawę płynności finansowej Twojej firmy bez żadnego wysiłku.
  • Przyjazne reklamacje. Każda wątpliwa kwota odpisywana jest od salda do momentu wyjaśnienia reklamacji.

  • Udogodnienia na lotniskach.Każdy Posiadacz karty ma możliwość odpłatnego skorzystania z saloników lotniskowych - specjalnych stref komfortu i relaksu na wielu lotniskach świata. Co więcej, za okazaniem karty mogą Państwo skorzystać z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa Fast Track przed wejściem do strefy odlotów na wybranych lotniskach.

Diners Club TRAVELER to optymalne rozwiązanie dla firm, kóre znają smak sukcesu i dbają o swoich pracowników.