dc 039

Karta firmowa Diners Club Office Account

Wypełnij wniosek elektroniczny Karta DC SILVER CORPO paypass

Karta firmowa Diners Club Office Acount

Optymalizacja procesów zakupowych

Diners Club Office Account  to centralne konto Twojej firmy służące do rozliczania zakupów powtarzalnych takich jak: hotele, bilety (zakupy realizowane bezpośrednio przez firmę) czy materiały biurowe. Pozwoli Twojej firmie usprawnić procesy związane bezpośrednio ze zlecaniem oraz monitorowaniem wydatków biurowych poprzez m.in. sprawne rozliczanie faktur.

  • Niezależność od banku. Karty Diners Club są niezależne od kont bankowych - dzięki temu umożliwiają wykorzystanie pieniędzy do określonego indywidualnie dla danej karty limitu wydatków, niezależnie od stanu rachunku bankowego firmy.

  • Bezpieczeństwo środków. W przypadku nieuprawnionego skorzystania z karty przez osobę trzecią, firma i Użytkownik są całkowicie zwolnieni z odpowiedzialności finansowej o ile poinformują o utracie/kradzieży karty w ciągu 48h.
  • Obniżenie kosztów. Office Account daje szansę na wynegocjowanie korzystniejszych warunków handlowych z dostawcami.

  • Przyjazne reklamacje. Każda wątpliwa kwota odpisywana jest od salda do momentu wyjaśnienia reklamacji.
  • Opieka i pomoc Account Managera. Każda Firma posiadająca Office Account ma do dyspozycji Account Managera. Obsługa posprzedażowa to nasz absolutny priorytet.
  • Odroczony termin spłaty. Termin płatności w przypadku karty Diners Club jest odroczony aż do 59 dni. Oznacza to poprawę płynności finansowej Twojej  firmy bez żadnego wysiłku.
  • Karty indywidualne na preferencyjnych warunkach. Każdy Użytkownik karty firmowej może ubiegać się o kartę prywatną na specjalnych warunkach.

  • Optymalizacja procesów. Wprowadzenie jednej płatności zamiast przelewów do poszczególnych dostawców pozwala na usprawnienie procesu księgowego.

Usprawnienie procesów, odciążenie księgowości, przejrzyste finanse - niezależnie od motywacji, każda firma może skorzystać na wdrożeniu Office Account. Zapraszamy do kontaktu z konsultantem.