Wypełnij wniosek elektroniczny

Karta firmowa Diners Club Travel Account

Podróże pracowników pod kontrolą

Travel Account to karta do zadań specjalnych – dzięki niej za pomocą jednego konta firma może kupować bilety lub dokonywać rezerwacji hotelowych dla nieograniczonej liczby pracowników. To idealne rozwiązanie zwłaszcza przy większych płatnościach np. zakupie biletów lotniczych u danego partnera.

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać podróżami służbowymi. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy praktyczny poradnik, który zawiera wszelkie informacje na temat optymalizacji kosztów, płatności, polityki podróży.

 

Praktyczny poradnik

Zamów poradnik w PDF

  • Ubezpieczenia w podróży zagranicznej. Każdy pracownik w podróży zagranicznej może zostać ubezpieczony do wartości aż 500 000 PLN. Pakiet obejmuje między innymi ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zwrot kosztów leczenia i zakupu leków.
  • Wygoda i przejrzystość operacji finansowych. Dzięki Travel Account i jasnemu raportowaniu, Twoje rozliczenia będą łatwe jak nigdy dotąd. W zależności od potrzeb, firma może mieć więcej niż jedno Travel Account.
  • Brak opłat. Podstawowe konto Travel Account jest uruchamiane bez jakichkolwiek opłat. Wersja rozszerzona – z bogatym ubezpieczeniem to koszt  jedynie 400 PLN.

  • Odroczony termin spłaty. Karty Diners Club oferują odroczony termin płatności sięgający aż 59 dni. Oznacza to poprawę płynności finansowej Twojej firmy bez żadnego wysiłku.

  • Kontrola budżetu. Poziom wydatków jest zależny tylko od decyzji i możliwości Firmy. Właściciel Firmy decyduje o limitach i wydatkach.
  • Optymalizacja procesów. Travel Account to jedno konto, przez które przepływają wszystkie operacje firmy związane z podróżami.

Jak działa Travel Account?

schemat Travel Account

Travel Account to optymalne rozwiązanie dla firm, których pracownicy dużo podróżują. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.