AK468 bannery diners 1280x595 slajder

Karta prywatna Diners Club TRAVELER

Wypełnij wniosek elektroniczny Karta DC SILVER CORPO paypass

Karta prywatna Diners Club TRAVELER

Najlepsza karta dla młodych i dynamicznych podróżników. Dla wszystkich, dla których bezpieczeństwo i wygoda są najważniejsze.

  • Ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Karta Diners Club TRAVELER posiada w pakiecie kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 500.000 PLN. Dzięki temu nie musisz już szukać ubezpieczeń i ponosić dodatkowych kosztów. Ochroną poza Posiadaczem może być objęta również rodzina z nim podróżująca. 
  • Program Lojalnościowy DC. Przystąp do naszego programu i zbieraj punkty Diners Club przy każdej transakcji. Następnie wymieniaj je na mile w programie ClubMiles i zyskaj darmowe bilety lotnicze. Na powitanie otrzymasz od nas aż 1000 punktów! Regulamin Programu Lojalnościowego DC 
  • Udogodnienia na lotniskach. Posiadacz karty ma możliwość odpłatnego skorzystania z specjalnych stref relaksu na wielu lotniskach świata. Poza tym na wybranych lotniskach dzięki Fast Track można przyspieszyć przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

  • Odroczony termin spłaty. Termin płatności w przypadku karty Diners Club jest odroczony aż do 59 dni. Oznacza to poprawę płynności finansowej Twojej firmy bez żadnego wysiłku.

To oczywiście nie wszystko. Skontaktuj się z Dines Cub i wejdź do świata nieprzebranych możliwości.