Podróżujesz i zbierasz mile Miles & More lub ClubMiles? Możesz ich mieć nawet 10 000 więcej! Kupuj punkty Diners Club i wymieniaj je na mile! Wybierz jeden z 2 wariantów zakupu i zwiedzaj świat punkt po punkcie!

Usługa zapewniająca większy komfort podróżowania. Dzięki niej mogą Państwo korzystać z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa przed wejściem do strefy odlotów na lotnisku. 

Usługa ułatwiająca podróżowanie. Dzięki niej mogą Państwo korzystać z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa przed wejściem do strefy odlotów. Dzięki niej zyskają Państwo czas i ogromne poczucie komfortu.

W podróży warto się zrelaksować. Karta Diners Club umożliwia korzystanie ze stref komfortu na ponad 850 lotniskach na świecie - od Warszawy po Auckland.

Punkty Diners Club dla Ciebie! Kup teraz i podróżuj więcej! 

Dokonując transakcji kartą zbierasz punkty Diners Club, które możesz wymienić na mile w programie Miles & More. Na start możesz otrzymać do 3000 punktów!

Korzystaj z karty Diners Club TRAVELER oraz Diners Club PREMIUM VINTAGE, zbieraj mile i wymieniaj je na bilety lotnicznie i rezerwacja hotelowe na www.clubmiles.pl.

Platforma rezerwacyjna ClubMiles to wygodna wyszukiwarka połączeń lotniczych oraz miejsc noclegowych na całym świecie. Dostępne połączenia lotnicze obejmują zarówno linie tradycyjne, jak i tanie (ekonomiczne).

Internetowe konto kart Diners Club to dostęp do informacji o transakcjach w dowolnym miejscu na świecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki niemu wygodnie kontrolujesz wydatki i transakcje – swoje i pracowników.

Internetowe konto dla administratorów kart firmowych Diners Club to dostęp do informacji o transakcjach w dowolnym miejscu na świecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Podróżować znaczy żyć. Z aplikacją mobilną Diners Club podróżujesz łatwiej.

Czasami bywa tak, że potrzebna jest gotówka. Nic prostszego – z kartą Diners Club można śmiało korzystać z bankomatów wybranych sieci.

Każdy Posiadacz karty Dines Club może zamówić specjalne zawieszki bagażowe. Ich charakterystyczny design minimalizuje ryzyko pomyłkowego zabrania bagażu przez innego pasażera. Gdyby jednak tak się zdarzyło, dzięki unikalnemu ID przypisanemu do każdej zawieszki, zlokalizujemy właściciela i odeślemy bagaż pod wskazany adres.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy gwarantuje zabezpieczenie operacji gotówkowych i bezgotówkowych indywidualnie ustalanym kodem.

Klucze to obok portfela i telefonu najczęściej gubiony przedmiot. Posiadacze kart Diners Club PREMIUM VINTAGE otrzymują usługę Diners Club Safer World, stworzoną z myślą o ochronie przedmiotów codziennego użytku.