internetowe konto firmowe do kart płatniczych

Dla kogo: dla Firm, które chcą mieć wydatki pod kontrolą

e-Konto dla Klientów Firmowych to internetowy administracyjny dostęp do kont wszystkich kart firmowych wydanych dla Firmy. Dzięki niemu możesz kontrolować wydatki na kartach – w dowolnym momencie – 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

e-Konto dla Klientów Firmowych pozwala na szybkie pozyskanie informacji o nowych wyciągach poszczególnych kart, pobieranie wyciągów w formacie PDF oraz CSV, wyszukiwanie i sprawdzanie bieżących i archiwalnych operacji oraz złożenie reklamacji transakcji. Nowe e-Konto dla Klientów Firmowych umożliwia komunikację z DC za pośrednictwem wewnętrznej poczty email. Za pomocą usługi możesz porównywać wydatki na kartach Twojej firmy dokonane w ciągu ostatnich 12 miesięcy a także przeanalizować  je wg branż.
e-Konto dla Klientów Firmowych dostępne jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Kto może korzystać z usługi e-Konta Diners Club?

Z usługi może korzystać wyznaczony przez Firmę Administrator. Administrator ma możliwość przyznania dostępów także innym osobom w Firmie – w zależności od potrzeb.

Jak aktywować e-Konto dla Klientów Firmowych?

Do aktywacji e-Konta dla Klientów Firmowych niezbędna jest rejestracja. Rejestracji dokonuje Diners Club na podstawie wypełnionego i przesłanego formularza. Po otrzymaniu formularza DC nadaje dostęp Administratorowi Firmy i przesyła na wskazany adres e-mail link służący do pierwszego logowania.

Jak korzystać z e-Konta dla Klientów Firmowych?

Dla wygody użytkowników usługi stworzyliśmy przyjazną „Instrukcję korzystania z usługi e-Konto dla Klientów Firmowych”.

Usługa dostępna dla Administratorów kart firmowych