internetowy dostęp do konta karty dc

Dla kogo: dla tych, którzy chcą mieć wydatki pod kontrolą

e-Konto to usługa zapewniająca łatwy dostęp do konta karty w dowolnym momencie - 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Można z niej korzystać z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu – dzięki zastosowanej technologii RWD e-Konto dopasuje się do formatu monitora. E-Konto w przejrzysty sposób prezentuje podstawowe informacje na temat karty, tj. przyznany limit, aktualne saldo, dostępne środki, bieżące i archiwalne transakcje. Wzbogacona funkcjonalność e-Konta pozwala również m.in. na szybkie pozyskiwanie informacji o nowych wyciągach, pobieranie wyciągów w formacie PDF, zmianę PIN, zastrzeżenie karty, złożenie reklamacji czy sprawdzenie stanu punktów DC w programie lojalnościowym.

Kto może korzystać z usługi e-Konta Diners Club?

Z usługi e-Konta mogą korzystać wszyscy Posiadacze kart imiennych wydanych przez Diners Club Polska, zarówno indywidualni, jak i korporacyjni.

Jak aktywować e-Konto Diners Club?

Do aktywacji e-Konta Diners Club niezbędna jest rejestracja nowego Użytkownika. Rejestracji do e-Konta można dokonać poprzez stronę https://e-account.dinersclub.pl/ wybierając w menu bocznym po lewej stronie przycisk "Zarejestruj się". Po udanej rejestracji i zaakceptowaniu Regulaminu, nowy Użytkownik otrzymuje na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail link aktywacyjny, dzięki któremu może zalogować się do e-Konta.

Jak zalogować się do e-Konta Diners Club?

Po udanej rejestracji Klient może zalogować się do e-Konta wybierając w menu bocznym po lewej stronie przycisk "Zaloguj się" i podając adres e-mail oraz wybrane podczas rejestracji hasło, składające się z 8 znaków, stanowiące kombinację liter i cyfr.

Jak korzystać z e-Konta Diners Club?

Po zalogowaniu się można skorzystać z następujących opcji dostępnych w menu bocznym po lewej stronie: zmiana kodu PIN, zastrzeżenia karty, pobranie wyciągu, analiza transakcji, złożenie reklamacji transakcji. Szczegółowy opis funkcjonalności e-Konta znajduje się w Instrukcji obsługi.

 

Usługa dostępna dla Posiadaczy i Użytkowników kart prywatnych