ClubMiles balloons trim

Dla kogo: dla tych, którzy lubią podróżować więcej!

Jak korzystać z platformy ClubMiles?

Platforma rezerwacyjna ClubMiles to wygodna wyszukiwarka połączeń lotniczych oraz miejsc noclegowych na całym świecie. Dostępne połączenia lotnicze obejmują zarówno linie tradycyjne, jak i tanie (ekonomiczne). Platforma daje możliwość zakupu wybranej opcji za pomocą karty Diners Club. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, gdyż dokonując płatności kartą Diners Club jednocześnie aktywuje się ubezpieczenie podróży zagranicznej w pakiecie karty.

Platforma rezerwacyjna ClubMiles dostępna jest na stronie www.clubmiles.pl.

Jak działa platforma?

1. Platforma ClubMiles umożliwia płatności kartą Diners Club za bilety lotnicze każdej linii lotniczej 500+ IATA i tanich przewoźników oraz za rezerwacje hotelowe na całym świecie.

2. Płacąc na platformie ClubMiles kartą Diners Club za podróż zagraniczną i wydatki z nią związane klient aktywuje ubezpieczenie podróży zagranicznej zawarte w pakiecie karty.

3. Dokonując rezerwacji hotelowej w Booking.com poprzez link umieszczony na platformie ClubMiles, klient otrzymuje 5 proc. cashback na swoja kartę Diners Club (bez względu na to, czy hotel akceptował płatności kartami Diners Club).

4. Na platformie ClubMiles nie ma tzw. blackout dates. Oznacza to, że użytkownicy mogą wykorzystywać swoje mile na zakup biletów i pokoi hotelowych o każdej porze roku, również w święta i w sezonie – o ile dostępne będą wolne miejsca i pokoje.

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Usługa dostępna dla Użytkowników poniższych kart

Karta Diners Club klasyczna
Karta Diners Club LOT
traveller corporate 2
Karta Diners Club Travel Account
Karta Diners Club Office Account
Diners Club PREMIUM Vintage
Karta Diners Club klasyczna
Karta Diners Club Lot
Diners Club Premium Vintage
Karta Diners Club TRAVELER
PKO Diners Club Executive
PKO Diners Club Standard
PKO Travel Account
PKO Diners Club
Karta Diners Club PBS