salonik lotniskowy business lounge diners club

W związku z pandemią i obowiązującymi obostrzeniami część usług (w tym konsumpcja) może być zawieszona lub utrudniona do odwołania

Dla kogo: dla tych, którzy cenią sobie komfort w podróży

Karta Diners Club umożliwia korzystanie ze stref komfortu i relaksu na ponad 1000 lotnisk na świecie - od Warszawy po Auckland. Posiadacz karty wraz z osobą zaproszoną mogą uciec od lotniskowego zgiełku i cieszyć się udogodnieniami oferowanymi przez salonik.

Jak działa usługa

Posiadacz karty Diners Club, po jej okazaniu, ma zapewniony wstęp i możliwość wypoczynku w strefach relaksu na większości lotnisk. Wprowadzenie gościa do saloniku wiąże się z opłatą zgodną z cennikiem danego saloniku. Wysokość opłaty w danym saloniku można sprawdzić na stronie http://www.dinersclublounges.com/.

Kto może korzystać

Wszyscy Posiadacze i Użytkownicy imiennych kart prywatnych i firmowych wydanych bezpośrednio przez Diners Club Polska mogą korzystać z ponad 1000 saloników na całym świecie. Wstęp jest nielimitowany. Koszt wizyty to 125 PLN.

 

Bezpłatne wejścia są możliwe dla Posiadaczy i Użytkowników kart Diners Club LOT i Diners Club PREMIUM VINTAGE o ile w ciągu 30 dni przed datą wizyty w saloniku zrealizują swoją kartą Diners Club obrót na łączną kwotkę minimum 1 000 PLN transakcje gotówkowe i bezgotówkowe za zakup towarów lub usług). Do obliczenia obrotu na karcie nie będą brane pod uwagę księgowania na Koncie Karty o charakterze uznaniowym, nie skutkujące zakupem towaru/usługi oraz opłaty wymienione w Tabeli Opłat i Prowizji. Ilość wejść bezpłatnych jest limitowana w danym roku kalendarzowym. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem Zasady korzystania z saloników

Każdy Posiadacz i Użytkownik karty Diners Club ma możliwość wprowadzenia gościa/gości. Zasady i opłaty z tym związane są regulowane przez każdy z saloników odrębnie.

Pełna lista saloników wraz z warunkami wstępu gościa znajduje się na stronie www.dinersclublounges.com

Serdecznie zapraszamy do korzystania z wypoczynku w tych komfortowych miejscach!

pdf Zasady korzystania z saloników

Usługa dostępna dla Użytkowników poniższych kart