viatoll karta kredytowa do opłat za przejazdy

Dla kogo: dla firm posiadających własną flotę samochodową

Karta Diners Club ROAD ACCOUNT umożliwia Klientom firmowym rozliczanie opłat drogowych z wykorzystaniem opcji odroczonej płatności nawet do 59 dni. Usługa zintegrowana jest z systemem viaTOLL i urządzeniem viaBOX.

System viaTOLL

System poboru opłat viaTOLL obliguje aktualnie wszystkie samochody o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5t, zespoły pojazdów powyżej 3,5t (samochód + przyczepa) oraz autobusy niezależnie od dopuszczalnej masy całkowitej do opłaty za każdy przejazd po autostradach płatnych, drogach szybkiego ruchu oraz wybranych drogach krajowych. Aby korzystać z sieci dróg płatnych, objętych systemem viaTOLL, należy obowiązkowo wyposażyć pojazd w małe, elektroniczne urządzenie pokładowe („viaBOX”).

viaBOX

Jest to urządzenie, które przesyła zakodowane w nim informacje o pojeździe do przekaźników zainstalowanych na bramownicach podczas przejazdu pod nimi. Dzięki viaBOX możliwe jest naliczanie w sposób elektroniczny należnej opłaty za przejazd drogami płatnymi. Urządzenie viaBOX zostanie wydane po dokonaniu rejestracji i podpisaniu umowy oraz wniesieniu kaucji. viaBOX może być używany tylko w jednym, konkretnym pojeździe, dla którego została dokonana rejestracja. Aby uniknąć pomyłek z urządzeniami pokładowymi pochodzącymi z innych krajów, viaBOX jest oznakowany logo systemu viaTOLL.

System viaTOLL w połączeniu z Diners Club ROAD ACCOUNT to dodatkowe korzyści

•    Wygoda. Wygodny system rozliczeń opłat drogowych metodą post-paid - płatność za przejechany dystans jest odroczona aż do 59 dni!
•    Mniej formalności. Rejestracja pojazdów do systemu viaTOLL jako post-pay zapewniona jest przez Diners Club Polska.
•    Automatyczne opłaty. Dzięki przypisaniu kart Diners Club Road Account do urządzenia viaBOX następuje automatyczne naliczanie opłat.
•    Czytelne raporty. Raz w miesiącu przesyłane jest zestawienie zbiorcze z sumowanymi kosztami za opłaty drogowe.
•    Oszczędność czasu dzięki rozliczaniu opłat drogowych bezgotówkowo.
•    Usprawnienie pracy. Brak przestojów dla kierowców związanych z brakiem środków na koncie Systemu i koniecznością doładowania.

 


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem +48 22 826 07 66

Usługa dostępna dla Użytkowników poniższych kart